Shiten palma

Shitet nga: leonard mbrice 06 Sht 10:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 8 880 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Berat
Pajisje : Lule dhe bimë
Shiten 3 palma te medha siç duken ne foto .Te medhat kushtojne 600€ copa ndersa e vogla 300€ .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim