Lule fukus

Shitet nga: besart 17 Dhj 19:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Berat
Pajisje : Lule dhe bimë
shes lule fokus osht per restrurante shumee e mir ne mazgit kush don me ardh me ble osht shum e mir per resturan
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim