SET!! Rubinet + Koke Dushi I RI

3 800 LEK

Shitet nga: Ardi Sot 20:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

Rubineti ka një stil të sofistikuar që shton elegancën në dekorin e tualetit tuaj. Ky rubinet dushi përbëhet nga një konstruksion bronzi i cili garanton qëndrueshmeri afatgjatë. Doreza teke mundëson kontrollin e lehtë të temperaturës së ujit dhe presionit për një eksperiencë dushi optimale. Rubineti siguron fleksibilitet dhe lehtësi montimi.
Nepermjet nje butoni mund te perdoret si cezem ose si dush.
Koka e dushit ka 8 POZICIONE te nxjerrjes se ujit.
Shoqerohet dhe me mbajtesen e saj e cila mund te rrotullohet 360 grade.
Seti perfshin: Rubinetin prej bronxi + Koken e dushit me 8 pozicione + Mbajtese koke dushi e levizshme
Leaflet
Në fillim