Lavaman + Rubinet + Pileta 66x50cm

Shitet nga: Dritan Sot 09:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 500 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Inventar për banjo
Lavamani me kolonë është kombinimi më I mire I stilit tradicional dhe pamjes së këndshme që pershtatet lehtësisht me çdo dekor banje. Cilësia e lartë e porcelanit ofron qëndrueshmëri dhe lehtësi pastrimi.Vrima e rubinetit është e hapur paraprakisht për të thjeshtësuar montimin.
Lavamani eshte PORCELAN me montim ne toke,
Gjendje Perfekte.
Permasat: 66x50cm,
Shoqerohet bashke me rubinetin dhe Pileten metalike.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim