Bide + Rubinet + Pilete

Shitet nga: Dritan Sot 11:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 500 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Inventar për banjo
Bide, me montim ne tokë, e bardhë, porcelan,
Permasat: 54x37cm
Stili tradicional i bidesë ndërthuret mjaft mirë me elegancën dhe qëndrueshmërinë e saj. Dizenjuar në linja të drejta, kjo bide ofron raportin ideal përmasë-formë që përmbush nevojat tuaja.
Gjendje Perfekte,
Rubineti eshte me koke te levizshme,
Shoqerohet bashke me rubinet dhe Pilete Metalike.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim