Publikuar: Gush 13 2019 03:57

Banjo e kompletuar

EUR

Publikuar: Gush 13 03:57
Shikime: 271
Banjo e kompletuar PORCELANI e cilesise maksimale

1-vaske
2-VC & Bide
3- Lavaman + raft
4- Aksesoret e tualetit

Cmimi 1800€. Kemi dhe faturat e blerjes se banjos. Eshte blere ne total per 11000€.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
271
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 380 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

00355694110309

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione