Publikuar: Dhj 20 2021 10:00

Kalorifer 100% inox italian

EUR

EUR
Publikuar: Dhj 20 10:00
Shikime: 5
Shes klaorifer me korent i ri i pa perdorur komplet inox i blere ne itali. E shes sepse kam instaluar impiant me kaldaje. E kam blere 150 euro dhe e shes per 100 euro. Cilesi e garantuar. Ndodhem ne Durres tel 0699490519
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
5
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 380 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0699490519

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione