Punime riparime Dyer dritare p.v.c plastike

Shitet nga: Dyer Sot 08:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Per .Bejme Dyer dritare plastike me porosi . grrila .rrjeta vetrata DYER KRYSORE . matrejale germane me garanci deri ne 10 vjecare mekanizma Sigenja german .me cmieme te arsyshem Duke fulluar nga 70 euro m kateror ne te gjith shqirin edhe jashte me qertefikate Europe per me shum kontatoni ne 068 50 21 402 osé 0039 3408506011
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim