Publikuar: Maj 28 2022 01:42

Llampë LED inteligjente me WiFi 15W

EUR

Publikuar: Maj 28 01:42
Shikime: 630
Cmimi 12 euro
Transport falas në gjithë shqipërinë

Kontakt: 069 48 66 727 Whatsapp/Viber

Funksionet:
1. Lidhet me WiFi nëpërmjet aplikacionit "Smart Life"
2. Ndez/Fik driten nga smartfoni
3. Planifikon kohën se në cfarë ore të ndizet/fiket drita
4. Kontrollohet me anë të zërit nëpërmjet Amazon Alexa dhe Google Assistant
5. Llampa mund të kontrollohet nga kudo
6. Mund të rregulloni gradën e shkëlqimit nëpërmjet aplikacionit
7. Klas energjie A++

Thjeshtë për t’u përdorur:
1. Shkarkoni aplikacionin "Smart Life"
2. Vendosni llampën në abazhur
3. Krijoni një llogari në aplikacionin "Smart Life"
4. Më pas ndiqni hapat që shfaqen ne aplikacion per te lidhur llampën me WiFi-n
5. Pasi ta keni lidhur llampën me aplikacionin,tashmë është gati për tu komanduar

Specifikimet:
Emri i brandit: AVACOM
Lloji i artikullit: LED Bulbs
Ngjyra e dritës: White(5500-6000K)
Forma: Rrethore
Fuqia: 15watts
Voltazhi: AC 85-265V
LED Chip: 2835SMD
Base Type: E27
Lumen: 1800LM
Jetgjatësia mesatare (orë): 50000 orë
Gjatësia: 123mm
Bazuar: wifi bulb e27
Kontrolli me zë: Alexa/Google Home support
Sistemi Operativ që i përshtatet: iPhone IOS/Android system

Përshkrimi:
*100% me cilësi të lartë.
*Eshtë në funksionim me Amazon Alexa & Google Home Assistant, ju lejon të përdorni kontrollin e zërit në llampën tuaj për të ndezur/fikur dhe për të ndryshuar ngjyrat/shkëlqimin.
*Fusha e aplikimit: shtëpi, qendra tregtare, hotele, zyra, bar, sallë e ngrënies, dyqane.

Cmimi 12 euro
Transport falas në gjithë shqipërinë

Kontakt: 069 48 66 727 Whatsapp/ViberTaags : Smart MERCEDES BENZ S320 S350 S400 S500 S63 E220 E250 E350 Ml320 Ml500 CLS 550 500 350 320 63 EVO CLASS 190 200 230 220A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C320 CLA CLK CL SLLON SEL AMG BRABUS ML GL GLK BMW M3 M5 M6 318 320 730 X3 X5 X6 AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A80 Q3 Q5 Q7 R8 FORD mondeo focus fiesta opel vectra astra corsa meriva OPEL CORSA ASTRA VECTRA renault laguna megane clio peugeot 206 307 406 407 607 citroen c1 c2 c3 c4 c5 c6 hyundai toyota honda fiat nissan jaguar sier siera seat skoda volvo saab lancia chevrolet daewoo chrysler dodge alfa romeo golf 3 golf 4 golf 5 golf 6 golf 7 passat bora picasso xsatina saxo land cruiser stilo linea punto primera x-type s-type altea ibiza cordoba leon octavia superb fabia alfa 147 alfa 156 alfa 166 ford sierra alfa 155 mazda opel cadet opel vectra honda crx civic daewo citroen volvo 460 volvo 440 bmw 318 banesa troje usb pc tv kafshe qen mace lop dele dhi autobuz kamion zetor traktor det apartament shpi tok laptop kompjuter 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 tiguan laptop vetura pasat bmw Nderrim audi golf mercedes seat ALFA ROMEO, CHEVORLET CITROEN DACIA FIAT UNO TIPO REGATA DOBLO DUCATO PANDA COUPÉ IDEA ULYSE 500 ABARTH MULTIPLA BRAVO SEICENTO CINQUECENTO MAREA SCUDO PALIO FIORINO TEMPRA BARCHETTA FORD MUSTANG FIESTA MONDEO ORION SIERRA X-MAX KUGA HYUNDAY JEEP KIA MAZDA MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW TOUAREG POLO GOLF PASSAT GOLF LUPO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG FERRARI LAMBORGHINI ZONDA LOTUS ROLLS ROYCE JEEP GRAND CHEROKEE MAZDA Alfa Romeo Porsche Cayenne okazion nderrim
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
630
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 380 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

10694866727

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione