Publikuar: Maj 28 2022 09:38

Dyer te brendshme Ne OFERTE TE LIMITUAR (PRODUKT I RI )

EUR

EUR
Publikuar: Maj 28 09:38
Shikime: 528
Disponojme dyer te brendshme dhe te jashteme me cmim konkurues ne treg.
Dyer me strukture druri dhe veshje PVC.
Permasat : 215*90*16 cm

Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
528
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 380 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione