Dyer te blinduara Italiane

0 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: MARISA shpk 23 Sht 13:35 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Tiranë
Dyer te blinduara Italiane . Te personalizuara sipas deshires se klientit .
⭕Rezistente ndaj ujit dhe ç'do agjenti tjeter atmosferik . ⭕Transporti dhe montimi falas .
⛔ Portat shoqerohen me garanci 15-vjecare .
Ju mirepresim 😁
MARISA shpk
Marisa shpk, tashmë me një eksperiencë të gjatë në tregun vendas, ofron porta të blinduar nga më cilësoret. Ajo operon në tregun vendas dhe atë të huaj. Prodhimet e kompanisë janë të certifikuara sipas standartit ISO 9001 – 2000 të Komunitetit Europian. Stafi teknik dhe specialistët tanë i kanë dhënë hapësirë krijimtarisë, shumëllojshmërisë dhe sigurisë së portës. Garancia është një nga pikat e forta të Marisa shpk. Kushtet e garancisë që ofron kompania janë të pakrahasueshme me çdo ofrues tjetër në Shqipëri. Kjo është zgjedhja e Marisa shpk për të qenë me pranë klienteve dhe nevojave të tyre gjatë gjithë kohës dhe jo vetëm në momentin e shitjes. Siguria që zotëron Marisa shpk në produktet që ofron, garantohet jo vetëm nga përgatitja e stafit, teknologjia e prodhimit por edhe nga çertifikimet e marra. “Cilësia jonë, siguri për shtëpinë tuaj”. HISTORIKU Marisa shpk ka filluar aktivitetin në fillim të viteve 1990, me prodhimin dhe tregtimin e dyerve të blinduara. Kompania Marisa shpk futi produkte në treg me seriozitet dhe cilësi. Duke parë zhvillimin e sektorit të ndërtimit dhe kërkesat e tregut, kompania shumë shpejt adoptoi produktet që nevojiten më shumë, në mënyrë që të garantohej siguria maksimale. Kështu që me kalimin e viteve, Marisa shpk fillloi prodhimin e dyerve te blinduara dhe këto prodhime realizohen në mënyrë mjaft cilësore falë linjave moderne. Misioni kryersor për Marisa shpk është që çdo konsumato të mbetet i kënaqur me produktet e saj.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Maminas, 100m nga autostrada, Durres, Albania Tregoje në hartë
0692057022
https://marisashpk.al/rreth-nesh/
MARISA shpk
0692057022
Leaflet
Në fillim