Bejme dyer dritare p v c

Shitet nga: Dyer Sot 09:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Per. BEJME DYER DRITARE PLASTIKE .GRRILA .RRJETA .VETRATA XHAMI KANXHLLA ALUMINI SI DHE RIPARIME TE NDRYSHME. PER ME SHUM NA KONTATONI NE0685021402 GARANCI KORRETSI DHE SPECJALIZIM PREJ 15 VITE NE ITALI
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim