Porte druri te brendshme

0 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Luzi 3B 23 Sht 13:39 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Kavajë
Porta druri te brendshme me cilesi maksimale
Luzi 3B
Fabrika e drurit Luzi 3B është themeluar në vitin 1996. Prej asaj kohe kompania ka njohur vetëm rritje dhe ka në gjirin e saj një staf mjaft të kualifikuar duke ndihmuar ndjeshëm në rritjen e cilësisë. Dashuri për natyrën dhe për atë cka ajo ofron, ka bërë që kompania Mobileri Luzi 3B sot të jetë një nga kompanitë më të suksesshme në fushën e prodhimeve prej druri në Shqipëri. Shumë njerëz na pyesin pse kompania jonë quhet " LUZI 3B"? Dhe përgjigja jonë është se ne vazhdojmë traditën familjare, të cilën e ka filluar gjyshi ynë, e ka vazhduar babai ynë dhe tani po e vazhdojmë ne . Pra përgjigja është tre breza në këtë profesion. Ruajtja, zhvillimi dhe cuarja përpara e traditës në këtë fushë na ka bërë të merremi me përpunimin dhe prodhimin e artikujve prej druri masiv. Mobileri "Luzi 3b" Rikthimi te natyra, arti i mobilimit dhe mobileria që kujdeset për ju. Për Luzi 3B, Zhvillimi i teknologjisë së prodhimit të mobiljeve dyereve dritareve dhe artikujve të ndryshëm i kanë dhënë nje hop shumë të madh kësaj industrie. Tek kompania Luzi 3B do të gjeni: - Prodhim dyer të brendshme dhe të jashtme druri; - Prodhim grila druri për eksport; - Prodhim kuzhina druri me porosi; - Prodhime druri për arredim; - Arredim dhome gjumi me mobilje antike; - Arredim shtëpie me mobilje druri; - Arredime lokale dhe restorante me mobilje druri; - Arredim tualeti me mobilje druri; - Dekor për ndarje ambjenti me dru; - Kangjella druri, shkalle prej druri; - Porta druri të brendshme dhe të jashtme të blinduara ose jo. Fabrika e drurit Luzi 3B dallohet jo vetëm për prodhimet e saj cilësore por edhe për korrektësinë me klientin duke i ofruar atij shërbim dhe asistencë në cdo kohë.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Autostrada Kavaje Rrogozhine, Km 12, Kalush, Gose Tregoje në hartë
682064309
https://www.facebook.com/luzi3b/
Leaflet
Luzi 3B
Porta druri te jashtme 0 LEK
Porte druri 0 LEK
Dyer druri 0 LEK
Dyer Druri 0 LEK
Në fillim