Gril per dritare

30 LEK

5 000 LEK

Shitet nga: Fatjoni 16 Korr 00:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
Shes nje gril me permasa 137 cm e gjer dhe 103 cm e lart. Eshte e perdorur por ne gjendje te rregullt. Çmimi 30 mij leke
Fatjoni
0696363666
Leaflet
Në fillim