Shiten 3 piktura

Shitet nga: Pikture Sot 12:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

135 LEK   15 000 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Antikë dhe Art
Shiten 3 piktura, ne gjendje shume te mire.
Pikture 1 - madhesi 75×125 cm, cmimi 100 mije leke
Pikture 2 - madhesi 70× 97cm, cmimi 40 mije leke
Pikture 3 - madhesi 62× 52 cm, cmimi 20 mije leke
Te gjitha bashke 135 mije leke.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim