Luge argjendi

Shitet nga: Mond 11 Nën 21:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 1 040 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Antikë dhe Art
Shiten luge argjendi made in italy..te ardhur nga italia..10 cope
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim