Pikture me bojra vaji

60 EUR

100 EUR

Shitet nga: Ana Baldi 23 Korr 10:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
Pikture abstrakte me bojra vaji per ambiente familjare dhe/ose zyre.
Permasat: 50x40 cm.
E punuar me spatul dhe penel me bojra vaji cilesore.
Ana Baldi
0682363683
Leaflet
Në fillim