Pikture me bojra vaji

100 EUR

Shitet nga: Ana 07 Korr 18:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
Pikture per ambiente familjare dhe/ose zyre.
Permasat: 40x50 cm.
E punuar me bojra vaji, me spatul dhe penel.
Leaflet
Në fillim