Kontenier

2 000 EUR

Shitet nga: Gjergji 09 Sht 23:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
Kontenier sanduic me instalime elektrike dy Dyer Dhe sy dritare
Panel sanduic
I pershtatshem per zyr
Dimensioned 6x3
Gjergji
0696871148
Leaflet
Në fillim