Kavo celiku te ndryshme

Shitet nga: Joni Sot 09:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Store
Komuna
Vlorë
Kavo celiku per vinxha dhe perdorime te ndryshme. Jane me certifikate cilesie CE.
Dimensione nga me e vogla 4mm e deri tek 28mm, gjendje.

Shiten edhe me fature tatimore
Leaflet
Në fillim