Publikuar: Jan 22 2022 12:46

Xhama/korniza alumini / Rrjeta

Publikuar: Jan 22 12:46
Shikime: 4
Shiten
Xhama me kornize per ambiente te jashtme dhe brendshme . Permasat:150x210 xhamat
korniza 212x300 Materiali alumin
Rrjeta me madhesi 1.5 m x2.1 m
Çmimi i diskutueshem .
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
4
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 380 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0682298804

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione