Publikuar: Qer 29 2022 01:58

SKANUES 3në1

LEK

Publikuar: Qer 29 01:58
Shikime: 279
Skanuesi 3në1 është në gjëndje të njohë me anë të dritave dhe sinjalit akustik metale,dru ose kabull elektrik rënda paretit të murit.Shumë i dobishëm për të evituar dëme në ambientin ku do të punoni duke shpuar ose gërmuar muret. Gjendja e pa përdorur. Punon me bateri që nuk përfshihet në paketim. Tel,whatssap 0682283007.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
279
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 380 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione