Publikuar: Qer 29 2022 01:57

MISHELATOR BRONZI

LEK

Publikuar: Qer 29 01:57
Shikime: 420
Shitet mishelator cilësor Sanindusa. Pak i përdorur, material bronzi , gjëndja shumë e mirë. Shoqërohet dhe me dy mini saraçineska.Çmimi 2500 lekë. Tel,whatssap 0682283007
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
420
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 380 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione