Materjale

23 000 LEK

Shitet nga: Dashmir Shahinlli 12 Sht 14:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Shes nje lavaman me dy gropa dhe kulluesen,nje lavaman inoks me nje grope,nje kolitir elektrik ,nje kolitir i vogel elektrik,nje gur zmeril i ri, nje mbajtes trapani i ri,2 mbajtese televizori per ne mur qe kthehen me kend.
Dashmir Shahinlli
0693552147
Leaflet
Në fillim