Materiale per banjo hidrosanitare te ndryshme.

195 000 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: STOCK ITALIA SRL 13 Dhj 09:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

Leaflet
From
Store
Komuna
Tiranë
Shesim stock materialesh perreth 65.000 kg
rakorde rrubineta tuba dhe shum pjes te tjera
9 Kamiano me materiale
Qmimi 195000 euro
Euro 3 kg
Nuk e ndajme si Stockun.
STOCK ITALIA SRL
00393892906328
Leaflet
Në fillim