Makineri

12 EUR

Shitet nga: ALEKSANDER Sadikllari Sot 01:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Makineri per prodhimin e Gozhdes.Te Reja.Te paperdorura dhe cmimi eshte 12.000 Euro .
I diskutueshem.
ALEKSANDER Sadikllari
0672047425
Leaflet
Në fillim