Makina dore per lidhje ARMATURE

Shitet nga: Denis Petani 11 Nën 11:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 5 920 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

400 EUR   500 EUR

Komuna: Tiranë
Makina me bateri per armatura nga 8 deri ne 60mm dhe tel 0.8mm.
Te reja fringo. Kam dhe 3 cope.
1 per armature nga 30 deri ne 60mm
2 per armature nga 8 deri ne 34mm
3 per armature nga 8 deri ne 34mm dhe gjithashtu punon per fije PVC per vreshta.
Kushtojne 400Euro secila
Nese keni pyetje ose oferte, kontakt numrin ne Whatsup
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim