Publikuar: Pri 12 2017 11:12

Izolime te ndryshme sisteme kapot

Publikuar: Pri 12 11:12
Shikime: 40
Marrim persiper punime te ndryshme izolimi te taraca,banjo,parking bodrume.Gjithashtu bejme fasada me sistem kapot dhe grafiato. Materialet qe perdorim jane te cilesise me te larte ne treg.Pranojme pagesa si me klering(makine ose apartament/dyqan)gjithashtu edhe kesh.
Per informacion me te detajuar dhe per te lene takim kontaktoni:
Ervis Selimaj:0692342694
Armelino Malaj:0693512599
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
40
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 380 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+355692342694.

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione