Art Metal- Punime Porta

0 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Art Metal Albania 01 Pri 12:07 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Tiranë
Punime arti te verteta per cdo gje qe keni nevoje. Dyer me dizenjo dhe madhesi qe ju deshironi.

Art Metal Albania-Ekspertet qe ju besoni
Art Metal Albania
Art Metal operon në tregun shqiptar me një eksperiencë shumëvjecare në fushën e prodhimeve metalike. Veprimtaria kryesore e kompanisë janë punimet prej hekuri si konstruksionet metalike, kangjella, porta hekuri, shkallë hekuri, prodhim dyer dritare duralumini, punime me gips, etj. Kompania investon në plotësimin e kërkesave të klientit dhe qëllimi i saj është realizimi i çdo projekti që i caktohet. Me përvojën e saj shumëvjeçare dhe trajnimin e vazhdueshëm të stafit është në gjëndje ti ofroj klientit zgjidhjen e duhur. Kompania Art Metal garanton montim cilësor, me bazë gjithmonë kërkesat dhe synimet e klientit. Gjithashtu, punon duke i dhënë rëndësi detajeve ndërtuese, kualitetit të lartë si dhe afatit te caktuar të çdo pune që kryen. Art Metal gjithashtu ka investuar në teknologjitë bashkëkohore me të gjitha makineritë e nevojshme si për presimin, përpunimin dhe prodhim të të gjitha llojeve të konstruksioneve, etj. Korrektësia dhe eksperienca prej shumë vitesh e kompanisë Art Metal në këtë sektor ka sjellë besim dhe respekt te klientët. Kompania është në gjëndje t’ju ofrojë klientëve të saj të gjitha garancitë e një strukture të besueshme të organizuar dhe menaxhuar sipas normativave ndërkombëtare.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rr"S.Kodra" prane kompleksit Asllan Lala Tregoje në hartë
0686661166
http://artmetalalbania.com/
Art Metal Albania
0686661166
Leaflet
Art Metal Albania
Mbajtese anesore 0 LEK
Art Metal- Punime Shkalle 0 LEK
Art Metal- Punime Shkalle 0 LEK
Shkalle hekuri 0 LEK
Në fillim