Vingj 9 m i gjat.per Fabrika

4 000 EUR

Shitet nga: ado 01 Gush 23:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkodër
Vingji esht 9 m gjate dhe esht mekanik me shina.
Kapaciteti 3 t
Vlera 4000euro
Leaflet
Në fillim