matrapik

250 EUR

Shitet nga: privat 28 Mar 09:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lezhë
shes nje martel per shpime betoni, gurore ,shum i fort dhe i rezistushem me tre baramina te gjatesive te ndryshme super vegel per dike qe e nje dhe i nevoitet.
Leaflet
Në fillim