Pompe zhytese

Shitet nga: Ada 08 Nën 21:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 2 960 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Korçë
Shitet pompe zhytese italiane e markes Lowara. Shume e fuqishme dhe ne gjendje perfekte pune.
Kontakt: Edi 0684366646
Pompe zhytse
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim