Publikuar: Jan 15 2022 03:16

ulluqe per kullim uji

LEK

Publikuar: Jan 15 03:16
Shikime: 6
mund te perdoren dhe per linja elektrike,kam metalik te pershtatshem per kapanone ku ka volum uji,nga 3 meter te gjat,te pa perdorur.rreth 50 m linear.200 mij leke te vjetra cmimi i te gjithave.i negocjueshem
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
6
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 380 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0694340263
Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione