Tubo Hekuri ¤160mm

18 LEK

20 LEK

Shitet nga: Dashnor Ndreu 23 Tet 21:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
Tubo hekuri ¤160mm per perdorime te ndryshme..Tubot jane te prera ne madhesi 5-9 metra dhe jane gjithsej rreth 300 meter linear..Mund te perdoren per ndertim kapanoni,shtyllash elektrike ose perdorime te ndryshme..Cmimi 18mij lek te vjetra metri linear pak i diskutueshem..
Dashnor Ndreu
0692233337
Leaflet
Në fillim