TRIPANO ME BATERI

80 EUR

Shitet nga: OKAZION 13 Qer 09:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
Shitet tripano e ardhur nga greqia . shitet per arsye mosperdorimi . eshte material shume cilesor fotot flasin vete .tripanua eshte shume e fuqishem dhe mbane 3 deri 4 dite bateri ne perdorim .Cmimi i diskutushem
OKAZION
0699641819
Leaflet
Në fillim