Shitet vinxhi ...IMER profesional okazion 300 €

300 EUR

350 EUR

Shitet nga: Ustai 07 Sht 18:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
Super vinxh i ri i bler ne itali
Profesional per ndertim 150 kg pesh ngritje me garanci 1 vite dhe per ata qe punoin ne itali artixhan esht akull i pa perdorur
Leaflet
Në fillim