Shitet vinxhi ...IMER profesional 400€

350 EUR

Shitet nga: genti 22 Maj 01:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
Super vinxh i ri i bler ne itali 500€
Profesional per ndertim 150 kg pesh ngritje me garanci 1 vite dhe per ata qe punoin ne itali artixhan
Leaflet
Në fillim