Publikuar: Mar 18 2023 03:49

Shiten Kapriatat Metalike

Publikuar: Mar 18 03:49
Shikime: 1008
Shiten Kapriatat Me profile 100x100 me spensor 3.5mm dhe 100x40 me sp 3.5mm
1 kapriat eshte 22 metra e gjat( eshte e prer ne mest ) 11m + 11m per efekr transporti . ne fillim
eshte 40 cm e lart ne mest 1.6 metra ne fund 2.5 metra.
cmimi eshte per kapriat per / cop i ne vendin ku jane kapriatat .
mund te bej dhe nderrim me veture automat 2008 e siper +- direfencen
Kontakt : +355695592830Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1008
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 380 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

355695592830

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione