Sharra

140 000 LEK

Shitet nga: Gazi 28 Jan 07:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
4 sharra per shitje, te gjitha ne gjendje pune dhe shume te mbajtura. Tel ne ‭‭069 762 7269‬‬
Leaflet
Në fillim