PUNIME TE NDRYSHME GURI DHE MERMERI

0 LEK

Shitet nga: Gezim Medulaj Medulaj 02 Sht 18:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
SHES KUR TE NDRYSHEM DHE MERMER ,,,BEJ PUNIME KANJLLASH MERMERI,,,MAR PER SIPER VESHJE SHTEPISH JASHT DHE BRENDA BASHK ME TE GJITHA MATRIALET,, ,,SHKALL ,,,KANJLLA,,,DHE PUNIME TE NDRYSHME,,,
Gezim Medulaj Medulaj
00355699919199
Leaflet
Në fillim