prozhektor profesional me panel diellor

0 LEK

Shitet nga: BUZI sport & electronics 28 Pri 13:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
prozhektor me bateri litium karikohen gjate dites dhe ndizen automatikisht kur perendon dielli.. jane te pajisur me sensor levizje ne momentin qe ka levizje rrisin automatikisht fluksin e drites
BUZI sport & electronics
0696649733


WhatsApp:
0696649733
Leaflet
Në fillim