Prerse buke

55 000 LEK

Shitet nga: Andrea 27 Qer 06:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
Prerse buke ne gjendje shum te mir dhe cilsore
Leaflet
Në fillim