Paisje Mobilerie te ndryshme

0 LEK

Shitet nga: Lulzim 11 Tet 19:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
Shiten makineri per mobileri 100 % funksionale.
Shitet- SHARRË per prerje melamine , MDF si dhe per prerje druri. Ka dhe disjet perkatese per cdo material
Shitet- GROSE per nivelim druri
Shitet- PLAN per sjellje druri ne nivel
Shitet- PRESË per ngjitje dyersh dhe materiale te tjera
Shitet- Trapan per hapje vrimash per menteshat
Shitet- Trapan per hapje vrimash per bravat e dyereve etj.
Leaflet
Në fillim