!!Okazion!!! Shes Puntela per soleta dhe Skela

1 EUR

Shitet nga: Gjysho 14 Jan 18:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
!!Okazion!! Shes puntela per soleta dhe skela me gjysem cemimi , materiali eshte i ardhur i ter nga italia ,i shes per arsye se kam mbyllur punen ,ndodhen ne bishan te fierit.!!Okazion!!
Leaflet
Në fillim