Okazion 50% ulje

0 LEK

Shitet nga: Flamur 04 Korr 19:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
Shesim xhama vetrata tripleks dyer te temperuar per lokale ose dyqane. Dyer dhe dritare alumini. Dru suedez si trar binar kollona rrapote etj.
Leaflet
Në fillim