Materjale zink per sera italjane

1 EUR

Shitet nga: Mehmet Menka 03 Qer 22:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
Shesim materjale zinke i temperuar italjane shume cilesore dhe dhe te garantuare nga cdo fatkeqsi natyrore si dhe marim persiper ndertimin e tyre ,ne punojme me exsperte italjane qe jane te specializuar ne fushen e ndertimit se serave moderne si cmimet jane konkuruase
Mehmet Menka
0696438685
Leaflet
Në fillim