Materiale ndertimi

0 LEK

Shitet nga: Olsi 16 Jan 18:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
Shes
Tubo tek
Petaluge
Goda skelash
Dhe nje kollon t rrumbullaket
I shes per arsye mos perdorimi
Telefonata serioze ju lutem
Leaflet
Në fillim