Materiale ndertimi

0 LEK

Shitet nga: olsi 13 Maj 21:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
shiten per arsye mosperdorimi
shes: tubo skelash tek
petaluke kollonash
gota skelash
nje kollon e rrumbullaket
dhe vida skelash

Leaflet
Në fillim