Kolektore multistrat Brasform Ulje 27% te vleres

25 000 LEK

Shitet nga: Berti 25 Sht 14:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
Materiale Cilesore Hidraulike me Ofert
Per te gjith ju hidraulik ose klient qe jeni te interesuar per Kolektor Multistrat Brasforme .
Ju ofrojme me 27 % ulje nga cmimi real..
Kolektor ¾ Brasforme , linje 16 cop,
te kompletuar me Buletino, Bryla Xhundo ,2 saraqineska Hollandez ¾ ( tre te katertat) si dhe Kaset 45 me 55 . Gjithshka te reja..te paketuar ne amballazhet perkatese.
Te gjitha keto me 27% Ulje nga cimi fillestar..
Nga 34,000 leke - behet 25,000 leke
Dhe ju perfitoni plot 9.000 leke ne xhepin tuaj.
Shitje individuale…
Na kontaktoni 069 32 65 924
Leaflet
Në fillim