gjenerator 3 fazor me naft...

2 500 EUR

Shitet nga: endri 18 Korr 22:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
gjenerator 3 fazor plus saldatrice...me naft gjeneratori eshte ne gjendje shum te mir ...perdoret dhe gjenerator edhe saldatrice ...prodhurar nga MOSA Elektrik me Motorr Lombardini konsumon shum pak ne te dyja proceset...Endri 0698888088
Leaflet
Në fillim